top of page
Růžový obývací pokoj

Vybavení

Obývací pokoj

velká rozkládací sedačka

velká TV, balkon

Wifi, klíče, parkování

zdarma, schránka s kodem, uvnitř objektu

Ložnice

široká manželská postel

Koupelna

vana, pračka

Kuchyně

plně vybavená

Nebytový prostor

kola, kočárky aj.

Ložnice.jpg

Pozvánka do apartmánu Harmonia

Prostorný apartmán skýtá klidné, vkusné, útulné, ale i praktické prostředí s možností si na vašich služebních i soukromých cestách nejen kvalitně odpočinout, ale si uvařit dle své chuti v plně vybavené kuchyni. Pobyty krátké i dlouhé. Wifi pro vaše potřeby zdarma. Uskladnění kol apod. možno v prostorné kóji v domě. Parkování v uzavřeném objektu a klíče ve schránce s kódem.
Tímto bych vás ráda přívítala v našem objektu a v rámci možností splnila vaše očekávání. Veškerá komunikace je možná telefonicky a pokud hovor z pracovních důvodů nepřijímám, jsem vždy na sms, proto mi prosím napište a obratem se domluvíme na potřebném.
Apartmán Harmonia je na levém břehu Labe s výhledem na zámek, s centrem nás dělí most přes řeku a na náměstí naleznete mnoho restaurací, kaváren, divadlo, kino atd. Dále se dostanete na kolonádu, kde jsou krásné květinové hodiny, fontána a lázeňské domy. V okolí centra je obchodní dům a mnoho dalších obchodů. Vše dosažitelné pěšky. Širší okolí je možno poznat na kole /půjčovna kol u nádraží/ anebo mašinkou. Výlet parníkem či golf aj. sporty možné. Váš pobyt je možné uzpůsobit dle vašich individuálních potřeb.

bottom of page